2-3.02.2015

Jesteśmy w trakcie realizacji już 3 edycji szkoleń z pierwszej pomocy dla naszego partnera-Raiffeisen Bank Polska S.A. Tu do Warszawy, przyjeżdżają bankowcy z całej Polski, aby móc uczyć się resuscytacji osób dorosłych i dzieci, postępowania na miejscu wypadku drogowego, tamowania intensywnych krwotoków oraz wielu innych bardzo ważnych zagadnień mających na celu przygotować do prawdziwej sytuacji ratowania życia. Przeszkoliliśmy już kilkuset pracowników z kilkutysięcznej załogi banku. Dziękujemy za zaufanie i za to, że doceniacie nasz wkład włożony w nauczanie.

 


  

24.12.2014

A tym razem składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Aby przyszły rok przyniósł nam wszystkim jeszcze większą ilość imprez.


 

19.11.2014

To data zabezpieczenia medycznego wielkiej Gali wręczenia asów Onet.pl. Uroczystość odbyła się w Operze Krakowskiej. Jest to miejsce bardzo nowoczesne o wszechstronnych możliwościach. Impreza miała charakter ekskluzywny. Naszą uwagę wzbudziły multimedialne narzędzia zastosowane w pomieszczeniach, w których się odbywała.


 

18.11.2014

Zabezpieczenie medyczne pokazu premierowego filmu "Hobbit. Bitwa pięciu armii". Impreza odbyła się w I-max Sadyba w Warszawie. Nasz zespół czuwał nad bezpieczeństwem kilkuset amatorów wielkiej sztuki fantasy. Oprócz postaci ekranowych, mogliśmy zobaczyć również prawdziwych, głównych bohaterów filmu. 


 

11.12.2014

Zabezpieczenie medyczne kolejnej imprezy firmowej związanej z podsumowaniem rocznej pracy zespołu. Tym razem dla firmy Shell w Hotelu Narvil w Serocku. 


 

10.12.2014

Zabezpieczenie medyczne wigilii firmowej. Impreza odbyła się w majestatycznej Fortecy Kręglickich. Miejsce, którego nie da się zapomnieć.


 

6-7, 13-14.12.2014

Aż dwa wekendy przyszło nam obchodzić Mikołajki. Oby tak co roku. Oczywiście nie otrzymywaliśmy prezentów,a braliśmy udział w zabezpieczeniu medycznym tych pełnych atrakcji imprez dedykowanych tym razem najmłodszym. Organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy szereg niespodzianek w tym rzeźbienie w lodzie, możliwość zobaczenia prawdziwych reniferów i sań Mikołaja, wykonywanie spektakularnych doświadczeń naukowych i oczywiście masę prezentów.


 

29.11.2014

To data ostatniego w tym roku meetingu pływackiego zorganizowanego przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie. Przez cały 2014r. zabezpieczaliśmy medycznie tą cieszącą się dużym zainteresowaniem imprezę. Brali w niej udział bardzo młodzi zawodnicy trenujący pod czujnym okiem rodziców jak i seniorzy. Oczywiście najważniejsze znaczenie miała dobra zabawa oraz możliwość promocji aktywnego spędzania wolnego czasu.


 

28.11.2014

Przeprowadziliśmy w tym dniu szkolenie rozszerzone z pierwszej pomocy dla studentów studiów podyplomowych Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Poznaliśmy na nim wiele bardzo ciekawych osób. Z uczestnikami kursu podzieliliśmy się wiedzą dotyczącą między innymi ratownictwa na polu walki jak i udzielania pierwszej pomocy w warunkach cywilnych.


 

22.11.2014

Ten dzień rozpoczęliśmy od pediatrycznego szkolenia pierwszej pomocy w "Klubie Mam" na Bemowie. Nauczaliśmy prowadzenia resuscytacji dzieci i niemowląt, postępowania przy zakrztuszeniu, utracie świadomości, gorączce, drgawkach i przy wielu innych niebezpiecznych sytuacjach. Po zakończeniu szkolenia udaliśmy się dwiema karetkami,w towarzystwie 6 ratowników medycznych do Poznania na galę mody zorganizowaną dla firmy H&M. Impreza dopracowana była do ostatniego szczegółu. Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem kilku tysięcy uczestników zabawy oraz czołowych polskich gwiazd sceny muzycznej. Pracę skończyliśmy o godzinie 7.00 dnia następnego.


 

14-16.11.2014

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się pierwszy Festiwal Czekolady i Słodyczy. Impreza przyciągnęła tysiące zwiedzających. Kolejka wykraczała poza drzwi pałacu i kończyła się kilkadziesiąt metrów poza nimi. Amatorów słodyczy nie odstraszał nawet mróz i przeszywający wiatr. Na samej imprezie furorę robiła makieta kolejki górskiej wykonanej oczywiście z czekolady. To już nie pierwsza słodka impreza, którą zabezpieczamy. Dziękujemy organizatorom za zaufanie.


 

11.2014

Podjęliśmy się nietypowego zlecenia. Mianowicie braliśmy udział w zabezpieczeniu medycznym  komorniczego doprowadzenia oskarżonego do aresztu. Współpraca z policją jak i komornikiem przebiegła sprawnie. Więcej szczegółów niestety nie możemy zdradzić. 


 

08.11.2014

Tego dnia zabezpieczyliśmy medycznie I Praską Galę MMA Dark Warriors. Wbrew naszym przypuszczeniom nie było kontuzji. Warszawska Praga w tym sezonie rozpoczęła przygodę z organizacją kilku turniejów sportów walki. Bardzo nam miło, iż zaprosiła nas do współpracy. Jeszcze w tym roku przed nami gala boksu. W naszym rankingu najbardziej kontuzyjny pozostaje jak na razie Muay Thai. Mamy nadzieję, iż w przyszłości na żadnej gali sportów walki kontuzji już nie będzie.


 

25-26.10.2014

To był wekend pod hasłem dobrych, mocnych trunków. Przedstawiamy Państwu pierwszy w Warszawie Warsaw Whisky Fest. Czyli dwa dni degustacji najlepszych whisky świata. Dosłownie świata, gdyż wbrew powszechnej wiedzy whisky to trunek produkowany już na całym świecie. Widzieliśmy płynne złoto np. z Indii, Kanady, Polski. Jak Państwo się domyślacie nie mogło nas tam zabraknąć. Czuwaliśmy nad  bezpieczeństwem fanatyków mocnych wrażeń. Bo tam gdzie nielimitowany alkohol, tam też powinna być obsługa medyczna.


 

20.10.2014

Zazwyczaj poniedziałki w naszej branży to dzień wypełniania dokumentów i rozliczeń. Jednak nie tym razem. W ciągu jednego dnia przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu podstaw pierwszej pomocy dla Ministerstwa Obrony Narodowej. Tuż po nim udaliśmy się na zabezpieczenie medyczne gali pod tytułem "Dzień telegrafisty". W aktualnym znaczeniu "Dzień Listonosza". Brali w niej udział wyróżnieni pracownicy Poczty Polskiej. Jedne z wręczanych odznaczeń dotyczyło bohaterskiej postawy pracownika poczty. Gratulujemy wyróżnionym. Aha, tego samego dnia realizowaliśmy jeszcze transport medyczny po okolicach stolicy.


 

18.10.2014

Tego dnia mogliście spotkać w akcji dwa nasze zespoły. Pierwszy zabezpieczał bardzo dynamiczną imprezę pod tytułem "Festiwal Fitness" w Arenie Ursynów w Warszawie. Czy wytrzymalibyście bite 6h fitness? Impreza miała otwarty charakter w związku z czym każdy mógł spróbować własnych sił. Wbrew opinii wielu osób fitness to sport wymagający bardzo dobrej kondycji. To połączenie muzyki, tańca i ćwiczeń gimnastycznych. Na imprezie oprócz muzyki, niezwykłej atmosfery nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich był pokaz mody sportowej. Tego samego dnia, nasz drugi zespół zabezpieczał inną imprezę sportową. Był to finał Praskiej Ligi Muay Thai. Sporty walki wiążą się zawsze z nieprzewidywalnością i zagrożeniem utraty zdrowia dla zawodników. Na szczęście na tej imprezie najpoważniejszymi, ale bardzo nieprzyjemnymi kontuzjami były złamane nosy. 


 

4-5.10.2014

W trakcie tego wekendu realizowaliśmy zabezpieczenie medyczne Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej. Impreza odbyła się w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie. W turnieju brały udział drużyny, w których składzie musiała być przynajmniej jedna kobieta. Wszystkie panie wyróżniały się wielką walecznością w rywalizacji z fizycznie mocniejszymi panami. W zabezpieczeniu medycznym brał udział dwuosobowy patrol ratowniczy. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia zawodnikowi ze skręconą kostką.


26-28.09.2014

Zakończył się właśnie długi wekend dla naszej firmy. Bardzo nam miło, iż mogliśmy w ciągu 3-dni zrealizować aż tyle zleceń. W piątek zakończyliśmy cykl szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników Sądu Najwyższego w Warszawie. Sale, które zdarza się nam oglądać w programach informacyjnych jako miejsce odczytywania wyroków sądowych, zamieniły się na moment na sale ćwiczeniowe do prowadzeniu resuscytacji. Na marginesie dodamy, iż Sąd Najwyższy w Warszawie jest w posiadaniu kilku defibrylatorów AED- gratulujemy. Tego samego dnia rozpoczeliśmy zabezpieczenie medyczne 3-dniowej imprezy masowej "IX Memoriału Zdzisława Ambroziaka". Mieliśmy okazję czuwać nad zdrowiem samych mistrzów świata. Bo przecież nie brakuje ich w barwach Asseco Resovi Rzeszów czy Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Zespół z Rzeszowa wygrał turniej po bardzo emocjonującym spotkaniu z drużyną AZS Politechnika Warszawska. Gospodarzom gratulujemy wysokiej formy i życzymy utrzymania jej do końca sezonu. W sobotę oprócz imprezy masowej w Arenie Ursynów zabezpieczyliśmy medycznie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora AWF. Mieliśmy nadzieję zobaczyć na nim działaczy PZPN, jednak w ostatniej chwili wycofali się z turnieju. Mamy nadzieję, że nie wynika to z nadchodzącego spotkania naszej kadry z Niemcami.


20.02.2014

Dziś również kończymy 3-dniowe zabezpieczenie medyczne najsłodszej imprezy jaką moglibyśmy sobie wyobrazić – targów słodkości. Udzieliliśmy pomocy kilku osobom, jedna trafiła do szpitala. Bardzo nas cieszy, że organizatorzy różnych imprez, nie tylko tych niebezpiecznych, pamiętają o profesjonalnej obsłudze medycznej. W przeciwnym razie i najbardziej ekskluzywny event mógłby zostać bardzo źle zapamiętany.


20.02.2014

Powoli kończymy inny, bardzo duży projekt. Rozszerzone szkolenia z pierwszej pomocy dla Raiffeisen Bank Polska. Prawie dwieście osób nauczyło się prowadzić resuscytację osoby dorosłej i dziecka, obsługiwać automatyczny defibrylator zewnętrzny, zaopatrywać urazy, tamować intensywne krwawienia, wyciągać ofiarę z rozbitego pojazdu oraz zdejmować kask u poszkodowanego motocyklisty. Dziękujemy uczestnikom za miło spędzony czas oraz organizatorom za powierzone zaufanie. 


01.02.2014

Wczoraj byliśmy na jednym z bardziej ekskluzywnych imprez masowych w Warszawie. Wybór Sportowca Roku Warszawy. Zwyciężyła Anita Włodarczyk, zaśpiewał Robert Janowski, nagrody wręczyła Hanna Gronkiewicz-Waltz, a nad ich bezpieczeństwem czuwaliśmy my. Szczegóły znajdziecie tutaj.


01.01.2014

Rok zaczynamy pomyślnie. Do końca grudnia 2014 będziemy zabezpieczać medycznie imprezy organizowane prze Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Bardzo nam miło z tego powodu i zapraszamy do aktywności fizycznej na Ursynowie, a w szczególności w Arenie Ursynów.


26.09.2013

Właśnie skończyliśmy realizację dotychczas największego w tym roku projektu – zabezpieczenie medyczne szkoleń „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych w Warszawie” organizowanych przez Urząd m. st. Warszawy.  Przez prawie cztery miesiące czuwaliśmy nad zdrowiem i życiem ponad 2 000 uczestników szkolenia.  Dziękujemy za powierzenie nam tego bardzo odpowiedzialnego zadania. Cieszymy się, że projekt zakończył się sukcesem, a uczestnikom szkoleń życzymy powodzenia w poznawaniu możliwości cyfrowego świata. Więcej o projekcie można przeczytać pod tym adresem.


21-22.09.2013

To był dla nas intensywny weekend. Takie jednak najbardziej lubimy. W ciągu dwóch dni zabezpieczaliśmy medycznie turniej futbolu amerykańskiego, regaty żeglarskie organizowane przez Yacht Klub Warszawa w Jadwisinie, oraz 2 mecze ćwierćfinałowe futbolistów. Gratulujemy wszystkim zwycięskim drużynom oraz życzymy powodzenia w dalszych meczach drużynom przegranym.

 

Referencje

  • Firma Live-Med Michał Zabłocki świadczyła dla nas usługę zabezpieczenia medycznego imprezy masowej. Przez cały okres współpracy w sposób profesjonalny udzielali świadczeń... zobacz więcej

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  • Pod czujnym okiem zespołu Ratowników mogliśmy czuć się bezpiecznie, a to bezcenne. Pracownicy firmy Live-Med wykazali się dużym profesjonalizmem, czuwając w gotowości, jednocześnie w żaden sposób nie zakłócając... zobacz więcej

    Tax Care S.A.

  • Firma Live-Med przeszkoliła z zakresu udzielania pierwszej pomocy 150 pracowników, doktorantów i studentów Wydziału. Prelegent szkolenia – Pan Michał Zabłocki w sposób bardzo profesjonalny... zobacz więcej

    Uniwersytet Warszawski

Zaufali nam

© 2014 | Live-Med Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne