509 114 004

Kamagra oral jelly

Je pense que vous êtes nombreux à être tentés d’acheter Kamagra Oral Jelly et à vous poser des questions sur cette fameuse et curieuse formule de Kamagra en gelée. Comme sous forme classique (comprimés), le Kamagra Oral Jelly https://www.kamelef.com/kamagra-oral-jelly.html, est un médicament contre la dysfonction érectile chez l’homme adulte. Tout comme dans la version classique en comprimés, l’ingrédient actif est le citrate de sildénafil. Il s’agit simplement d’un mode d’administration différent d’un même médicament, offrant donc la même efficacité dans l’obtention d’une érection satisfaisante pour entamer et terminer un rapport sexuel, sans frustration ni honte.

2-3.02.2015

Jesteśmy w trakcie realizacji już 3 edycji szkoleń z pierwszej pomocy dla naszego partnera-Raiffeisen Bank Polska S.A. Tu do Warszawy, przyjeżdżają bankowcy z całej Polski, aby móc uczyć się resuscytacji osób dorosłych i dzieci, postępowania na miejscu wypadku drogowego, tamowania intensywnych krwotoków oraz wielu innych bardzo ważnych zagadnień mających na celu przygotować do prawdziwej sytuacji ratowania życia. Przeszkoliliśmy już kilkuset pracowników z kilkutysięcznej załogi banku. Dziękujemy za zaufanie i za to, że doceniacie nasz wkład włożony w nauczanie.

 


  

24.12.2014

A tym razem składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Aby przyszły rok przyniósł nam wszystkim jeszcze większą ilość imprez.


 

19.11.2014

To data zabezpieczenia medycznego wielkiej Gali wręczenia asów Onet.pl. Uroczystość odbyła się w Operze Krakowskiej. Jest to miejsce bardzo nowoczesne o wszechstronnych możliwościach. Impreza miała charakter ekskluzywny. Naszą uwagę wzbudziły multimedialne narzędzia zastosowane w pomieszczeniach, w których się odbywała.


 

18.11.2014

Zabezpieczenie medyczne pokazu premierowego filmu "Hobbit. Bitwa pięciu armii". Impreza odbyła się w I-max Sadyba w Warszawie. Nasz zespół czuwał nad bezpieczeństwem kilkuset amatorów wielkiej sztuki fantasy. Oprócz postaci ekranowych, mogliśmy zobaczyć również prawdziwych, głównych bohaterów filmu. 


 

11.12.2014

Zabezpieczenie medyczne kolejnej imprezy firmowej związanej z podsumowaniem rocznej pracy zespołu. Tym razem dla firmy Shell w Hotelu Narvil w Serocku. 


 

10.12.2014

Zabezpieczenie medyczne wigilii firmowej. Impreza odbyła się w majestatycznej Fortecy Kręglickich. Miejsce, którego nie da się zapomnieć.


 

6-7, 13-14.12.2014

Aż dwa wekendy przyszło nam obchodzić Mikołajki. Oby tak co roku. Oczywiście nie otrzymywaliśmy prezentów,a braliśmy udział w zabezpieczeniu medycznym tych pełnych atrakcji imprez dedykowanych tym razem najmłodszym. Organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy szereg niespodzianek w tym rzeźbienie w lodzie, możliwość zobaczenia prawdziwych reniferów i sań Mikołaja, wykonywanie spektakularnych doświadczeń naukowych i oczywiście masę prezentów.


 

29.11.2014

To data ostatniego w tym roku meetingu pływackiego zorganizowanego przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie. Przez cały 2014r. zabezpieczaliśmy medycznie tą cieszącą się dużym zainteresowaniem imprezę. Brali w niej udział bardzo młodzi zawodnicy trenujący pod czujnym okiem rodziców jak i seniorzy. Oczywiście najważniejsze znaczenie miała dobra zabawa oraz możliwość promocji aktywnego spędzania wolnego czasu.


 

28.11.2014

Przeprowadziliśmy w tym dniu szkolenie rozszerzone z pierwszej pomocy dla studentów studiów podyplomowych Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Poznaliśmy na nim wiele bardzo ciekawych osób. Z uczestnikami kursu podzieliliśmy się wiedzą dotyczącą między innymi ratownictwa na polu walki jak i udzielania pierwszej pomocy w warunkach cywilnych.


 

22.11.2014

Ten dzień rozpoczęliśmy od pediatrycznego szkolenia pierwszej pomocy w "Klubie Mam" na Bemowie. Nauczaliśmy prowadzenia resuscytacji dzieci i niemowląt, postępowania przy zakrztuszeniu, utracie świadomości, gorączce, drgawkach i przy wielu innych niebezpiecznych sytuacjach. Po zakończeniu szkolenia udaliśmy się dwiema karetkami,w towarzystwie 6 ratowników medycznych do Poznania na galę mody zorganizowaną dla firmy H&M. Impreza dopracowana była do ostatniego szczegółu. Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem kilku tysięcy uczestników zabawy oraz czołowych polskich gwiazd sceny muzycznej. Pracę skończyliśmy o godzinie 7.00 dnia następnego.


 

14-16.11.2014

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się pierwszy Festiwal Czekolady i Słodyczy. Impreza przyciągnęła tysiące zwiedzających. Kolejka wykraczała poza drzwi pałacu i kończyła się kilkadziesiąt metrów poza nimi. Amatorów słodyczy nie odstraszał nawet mróz i przeszywający wiatr. Na samej imprezie furorę robiła makieta kolejki górskiej wykonanej oczywiście z czekolady. To już nie pierwsza słodka impreza, którą zabezpieczamy. Dziękujemy organizatorom za zaufanie.


 

11.2014

Podjęliśmy się nietypowego zlecenia. Mianowicie braliśmy udział w zabezpieczeniu medycznym  komorniczego doprowadzenia oskarżonego do aresztu. Współpraca z policją jak i komornikiem przebiegła sprawnie. Więcej szczegółów niestety nie możemy zdradzić. 


 

08.11.2014

Tego dnia zabezpieczyliśmy medycznie I Praską Galę MMA Dark Warriors. Wbrew naszym przypuszczeniom nie było kontuzji. Warszawska Praga w tym sezonie rozpoczęła przygodę z organizacją kilku turniejów sportów walki. Bardzo nam miło, iż zaprosiła nas do współpracy. Jeszcze w tym roku przed nami gala boksu. W naszym rankingu najbardziej kontuzyjny pozostaje jak na razie Muay Thai. Mamy nadzieję, iż w przyszłości na żadnej gali sportów walki kontuzji już nie będzie.


 

25-26.10.2014

To był wekend pod hasłem dobrych, mocnych trunków. Przedstawiamy Państwu pierwszy w Warszawie Warsaw Whisky Fest. Czyli dwa dni degustacji najlepszych whisky świata. Dosłownie świata, gdyż wbrew powszechnej wiedzy whisky to trunek produkowany już na całym świecie. Widzieliśmy płynne złoto np. z Indii, Kanady, Polski. Jak Państwo się domyślacie nie mogło nas tam zabraknąć. Czuwaliśmy nad  bezpieczeństwem fanatyków mocnych wrażeń. Bo tam gdzie nielimitowany alkohol, tam też powinna być obsługa medyczna.


 

20.10.2014

Zazwyczaj poniedziałki w naszej branży to dzień wypełniania dokumentów i rozliczeń. Jednak nie tym razem. W ciągu jednego dnia przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu podstaw pierwszej pomocy dla Ministerstwa Obrony Narodowej. Tuż po nim udaliśmy się na zabezpieczenie medyczne gali pod tytułem "Dzień telegrafisty". W aktualnym znaczeniu "Dzień Listonosza". Brali w niej udział wyróżnieni pracownicy Poczty Polskiej. Jedne z wręczanych odznaczeń dotyczyło bohaterskiej postawy pracownika poczty. Gratulujemy wyróżnionym. Aha, tego samego dnia realizowaliśmy jeszcze transport medyczny po okolicach stolicy.


 

18.10.2014

Tego dnia mogliście spotkać w akcji dwa nasze zespoły. Pierwszy zabezpieczał bardzo dynamiczną imprezę pod tytułem "Festiwal Fitness" w Arenie Ursynów w Warszawie. Czy wytrzymalibyście bite 6h fitness? Impreza miała otwarty charakter w związku z czym każdy mógł spróbować własnych sił. Wbrew opinii wielu osób fitness to sport wymagający bardzo dobrej kondycji. To połączenie muzyki, tańca i ćwiczeń gimnastycznych. Na imprezie oprócz muzyki, niezwykłej atmosfery nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich był pokaz mody sportowej. Tego samego dnia, nasz drugi zespół zabezpieczał inną imprezę sportową. Był to finał Praskiej Ligi Muay Thai. Sporty walki wiążą się zawsze z nieprzewidywalnością i zagrożeniem utraty zdrowia dla zawodników. Na szczęście na tej imprezie najpoważniejszymi, ale bardzo nieprzyjemnymi kontuzjami były złamane nosy. 


 

4-5.10.2014

W trakcie tego wekendu realizowaliśmy zabezpieczenie medyczne Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej. Impreza odbyła się w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie. W turnieju brały udział drużyny, w których składzie musiała być przynajmniej jedna kobieta. Wszystkie panie wyróżniały się wielką walecznością w rywalizacji z fizycznie mocniejszymi panami. W zabezpieczeniu medycznym brał udział dwuosobowy patrol ratowniczy. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia zawodnikowi ze skręconą kostką.


26-28.09.2014

Zakończył się właśnie długi wekend dla naszej firmy. Bardzo nam miło, iż mogliśmy w ciągu 3-dni zrealizować aż tyle zleceń. W piątek zakończyliśmy cykl szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników Sądu Najwyższego w Warszawie. Sale, które zdarza się nam oglądać w programach informacyjnych jako miejsce odczytywania wyroków sądowych, zamieniły się na moment na sale ćwiczeniowe do prowadzeniu resuscytacji. Na marginesie dodamy, iż Sąd Najwyższy w Warszawie jest w posiadaniu kilku defibrylatorów AED- gratulujemy. Tego samego dnia rozpoczeliśmy zabezpieczenie medyczne 3-dniowej imprezy masowej "IX Memoriału Zdzisława Ambroziaka". Mieliśmy okazję czuwać nad zdrowiem samych mistrzów świata. Bo przecież nie brakuje ich w barwach Asseco Resovi Rzeszów czy Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Zespół z Rzeszowa wygrał turniej po bardzo emocjonującym spotkaniu z drużyną AZS Politechnika Warszawska. Gospodarzom gratulujemy wysokiej formy i życzymy utrzymania jej do końca sezonu. W sobotę oprócz imprezy masowej w Arenie Ursynów zabezpieczyliśmy medycznie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora AWF. Mieliśmy nadzieję zobaczyć na nim działaczy PZPN, jednak w ostatniej chwili wycofali się z turnieju. Mamy nadzieję, że nie wynika to z nadchodzącego spotkania naszej kadry z Niemcami.


20.02.2014

Dziś również kończymy 3-dniowe zabezpieczenie medyczne najsłodszej imprezy jaką moglibyśmy sobie wyobrazić – targów słodkości. Udzieliliśmy pomocy kilku osobom, jedna trafiła do szpitala. Bardzo nas cieszy, że organizatorzy różnych imprez, nie tylko tych niebezpiecznych, pamiętają o profesjonalnej obsłudze medycznej. W przeciwnym razie i najbardziej ekskluzywny event mógłby zostać bardzo źle zapamiętany.


20.02.2014

Powoli kończymy inny, bardzo duży projekt. Rozszerzone szkolenia z pierwszej pomocy dla Raiffeisen Bank Polska. Prawie dwieście osób nauczyło się prowadzić resuscytację osoby dorosłej i dziecka, obsługiwać automatyczny defibrylator zewnętrzny, zaopatrywać urazy, tamować intensywne krwawienia, wyciągać ofiarę z rozbitego pojazdu oraz zdejmować kask u poszkodowanego motocyklisty. Dziękujemy uczestnikom za miło spędzony czas oraz organizatorom za powierzone zaufanie. 


01.02.2014

Wczoraj byliśmy na jednym z bardziej ekskluzywnych imprez masowych w Warszawie. Wybór Sportowca Roku Warszawy. Zwyciężyła Anita Włodarczyk, zaśpiewał Robert Janowski, nagrody wręczyła Hanna Gronkiewicz-Waltz, a nad ich bezpieczeństwem czuwaliśmy my. Szczegóły znajdziecie tutaj.


01.01.2014

Rok zaczynamy pomyślnie. Do końca grudnia 2014 będziemy zabezpieczać medycznie imprezy organizowane prze Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Bardzo nam miło z tego powodu i zapraszamy do aktywności fizycznej na Ursynowie, a w szczególności w Arenie Ursynów.


26.09.2013

Właśnie skończyliśmy realizację dotychczas największego w tym roku projektu – zabezpieczenie medyczne szkoleń „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych w Warszawie” organizowanych przez Urząd m. st. Warszawy.  Przez prawie cztery miesiące czuwaliśmy nad zdrowiem i życiem ponad 2 000 uczestników szkolenia.  Dziękujemy za powierzenie nam tego bardzo odpowiedzialnego zadania. Cieszymy się, że projekt zakończył się sukcesem, a uczestnikom szkoleń życzymy powodzenia w poznawaniu możliwości cyfrowego świata. Więcej o projekcie można przeczytać pod tym adresem.


21-22.09.2013

To był dla nas intensywny weekend. Takie jednak najbardziej lubimy. W ciągu dwóch dni zabezpieczaliśmy medycznie turniej futbolu amerykańskiego, regaty żeglarskie organizowane przez Yacht Klub Warszawa w Jadwisinie, oraz 2 mecze ćwierćfinałowe futbolistów. Gratulujemy wszystkim zwycięskim drużynom oraz życzymy powodzenia w dalszych meczach drużynom przegranym.

 

Referencje

  • Firma Live-Med Michał Zabłocki świadczyła dla nas usługę zabezpieczenia medycznego imprezy masowej. Przez cały okres współpracy w sposób profesjonalny udzielali świadczeń... zobacz więcej

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  • Pod czujnym okiem zespołu Ratowników mogliśmy czuć się bezpiecznie, a to bezcenne. Pracownicy firmy Live-Med wykazali się dużym profesjonalizmem, czuwając w gotowości, jednocześnie w żaden sposób nie zakłócając... zobacz więcej

    Tax Care S.A.

  • Firma Live-Med przeszkoliła z zakresu udzielania pierwszej pomocy 150 pracowników, doktorantów i studentów Wydziału. Prelegent szkolenia – Pan Michał Zabłocki w sposób bardzo profesjonalny... zobacz więcej

    Uniwersytet Warszawski

Zaufali nam

© 2014 | Live-Med Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne